  • 0MIN030.V
0MIN030.V
advertisement
Manufacturer No:
0MIN030.V
Manufacturer:
Littelfuse
HK JDW NO:
461-0MIN030.V
Datasheet:
0MIN030.V
Description:
FUSE AUTO 30A 32VAC/VDC BLADE
Step5Bar-code shipping tag
0MIN030.V
technical specifications, attributes, parameters and parts with similar specifications to 0MIN030.V.
    Select All
  • Factory Lead Time
    7 Weeks
  • Size / Dimension
    0.429Lx0.150W x 0.346 H 10.90mmx3.80mmx8.80mm
  • Part Status
    Active
  • Color
    Green
  • Voltage - Rated DC
    32V
  • Current Rating
    30A
  • Voltage - Rated AC
    32V
  • Height
    3.8mm