  • 095-850-186M075
095-850-186M075
advertisement
Manufacturer No:
095-850-186M075
Manufacturer:
Amphenol RF
HK JDW NO:
43-095-850-186M075
Package:
Datasheet:
Description:
CBL ASSY BNC PLUG-PLUG 29.53"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
095-850-186M075
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    9 Weeks
  • Published
    2017
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Color
    Black
  • Gender
    Male to Male
  • Style
    BNC to BNC
  • Cable Type
    Belden 4794R
  • Impedance
    75Ohms
  • Cable Length
    750mm
  • Frequency (Max)
    12GHz
  • 1st Connector
    BNC Male Plug
  • 2nd Connector
    BNC Male Plug
  • Length
    29.53 750.00mm