  • 095-725-107M050
095-725-107M050
advertisement
Manufacturer No:
095-725-107M050
Manufacturer:
Amphenol RF
HK JDW NO:
43-095-725-107M050
Package:
Datasheet:
095-725-107M050
Description:
CBL ASSY SMP TFLEX405 19.69"
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
095-725-107M050
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    10 Weeks
  • Feature
    Shielded
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Color
    Blue
  • Gender
    Female to Female
  • Style
    SMP to SMP
  • Cable Type
    TFlex-405
  • Impedance
    50Ohms
  • Cable Length
    500mm
  • Frequency (Max)
    20GHz
  • 1st Connector
    SMP Female Plug
  • 2nd Connector
    SMP Female Plug
  • Length
    19.69 500.00mm