  • 0918BD41B050
0918BD41B050
advertisement
Manufacturer No:
0918BD41B050
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
HK JDW NO:
406-0918BD41B050
Package:
1210 (3225 Metric)
Datasheet:
0918BD41B050
Description:
BALUN DUAL BAND 50/50 1210
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
0918BD41B050
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Mount
    Surface Mount
  • Mounting Type
    Surface Mount
  • Package / Case
    1210 (3225 Metric)
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2008
  • Series
    0918
  • Part Status
    Obsolete
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Frequency Range
    900MHz~940MHz 1.85GHz~1.92GHz
  • Insertion Loss (Max)
    1.2dB, 1.7dB
  • Return Loss-Min
    8.5dB
  • Impedance - Unbalanced/Balanced
    50 / 50Ohm