  • 0805CS-221XGLC
0805CS-221XGLC
advertisement
Manufacturer No:
0805CS-221XGLC
HK JDW NO:
3194-0805CS-221XGLC
Package:
0805
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 7592
Step5Bar-code shipping tag
0805CS-221XGLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 50 minutes ago)
  • Package / Case
    0805
    WRAPAROUND
  • Weight
    5.499807mg
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Published
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
  • Shielding
    NO
  • Number of Functions
    1
  • Construction
    Rectangular
  • Inductance
    220 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Max DC Current
    400mA
  • Frequency - Self Resonant
    820MHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    50
  • Q Factor
    50
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    700mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.22 µH
  • Height
    1.52mm
  • Length
    2.29mm
  • Width
    1.73mm