  • 08051K3R9ABTTR
08051K3R9ABTTR
advertisement
Manufacturer No:
08051K3R9ABTTR
HK JDW NO:
5781-08051K3R9ABTTR
Package:
0805
Datasheet:
08051K3R9ABTTR
Description:
Cap Silicon 3.9pF 100V 0±60ppm/°C 0.05pF SMD 0805 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
08051K3R9ABTTR
  • Package / Case
    0805
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.05pF
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Flat
  • Voltage
    100VDC