  • 07MFG-823J-50
07MFG-823J-50
advertisement
Manufacturer No:
07MFG-823J-50
HK JDW NO:
3540-07MFG-823J-50
Quantity:
In Stock : 615
Step5Bar-code shipping tag
07MFG-823J-50
  • Tolerance
    5%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Lead Pitch
    3.5mm
  • Inductance
    82 mH
  • Test Frequency
    79kHz
  • Max DC Current
    10mA
  • Frequency - Self Resonant
    200kHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    71Ohm
  • Length
    12.5mm