  • 07HCP-182K-50
07HCP-182K-50
advertisement
Manufacturer No:
07HCP-182K-50
Manufacturer:
Fastron Technology
HK JDW NO:
3540-07HCP-182K-50
Package:
Datasheet:
07HCP-182K-50
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
07HCP-182K-50
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Termination
    Radial
  • Resistance
    3.3Ohm
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Shielding
    Shielded
  • Inductance
    1.8 mH
  • Max DC Current
    210mA
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    3.3Ohm
  • Diameter
    8.3mm
  • Length
    10mm