  • 0603SFV075F/32-2
0603SFV075F/32-2
advertisement
Manufacturer No:
0603SFV075F/32-2
Manufacturer:
TE Connectivity
HK JDW NO:
785-0603SFV075F/32-2
Package:
Datasheet:
Description:
VERY FAST BLOW ELECTRIC FUSE, 0.75A, 32VDC, 50A (IR), SURFACE MOUNT, ROHS COMPLIANT