  • 0603LS-332XGLC
0603LS-332XGLC
advertisement
Manufacturer No:
0603LS-332XGLC
HK JDW NO:
3194-0603LS-332XGLC
Datasheet:
0603LS-332XGLC
Description:
Quantity:
In Stock : 14748
Step5Bar-code shipping tag
0603LS-332XGLC
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 16 hours ago)
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, Embossed Plastic, 7 Inch
  • Inductance
    3.3 μH
  • Test Frequency
    7.9MHz
  • Max DC Current
    280mA
  • Frequency - Self Resonant
    42MHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.5Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    3.3 µH
  • Height
    1.12mm
  • Length
    1.8mm
  • Width
    1.169mm