  • 0603CT-9N5XGLW
0603CT-9N5XGLW
advertisement
Manufacturer No:
0603CT-9N5XGLW
HK JDW NO:
3194-0603CT-9N5XGLW
Step5Bar-code shipping tag
0603CT-9N5XGLW
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 11 hours ago)
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Inductance
    9.5 nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • Max DC Current
    1.1A
  • Frequency - Self Resonant
    3.95GHz
  • Q Factor
    80
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    92mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.0095 µH
  • Length
    1.63mm