  • 0603CT-33NXGLW
0603CT-33NXGLW
advertisement
Manufacturer No:
0603CT-33NXGLW
HK JDW NO:
3194-0603CT-33NXGLW
Package:
Step5Bar-code shipping tag
0603CT-33NXGLW
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 2 hours ago)
  • Package / Case
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
  • Inductance
    33 nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • Max DC Current
    600mA
  • Frequency - Self Resonant
    2.2GHz
  • Q Factor
    61
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    330mOhm
  • Inductance-Nom (L)
    0.033 µH
  • Length
    1.63mm