  • 0603CS-R22XJLW
0603CS-R22XJLW
advertisement
Manufacturer No:
0603CS-R22XJLW
HK JDW NO:
3194-0603CS-R22XJLW
Datasheet:
0603CS-R22XJLW
Description:
Quantity:
In Stock : 10779
Step5Bar-code shipping tag
0603CS-R22XJLW
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 10 hours ago)
  • Package / Case
    WRAPAROUND
  • Weight
    2.012816mg
    RECTANGULAR PACKAGE
  • Published
  • Tolerance
    5%
  • Pbfree Code
    yes
  • Part Status
    Active
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
  • Inductance
    220 nH
  • Test Frequency
    100MHz
  • Max DC Current
    200mA
  • Frequency - Self Resonant
    900MHz
    DUAL ENDED
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    25
  • Q Factor
    25
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    2.1Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    0.22 µH
  • Height
    1.02mm
  • Length
    1.8mm
  • Width
    1.12mm