  • 06035A200JAT2A\4K
06035A200JAT2A\4K
advertisement
Manufacturer No:
06035A200JAT2A\4K
HK JDW NO:
66-06035A200JAT2A\4K
Package:
0603
Datasheet:
Description:
20pF Ceramic Capacitor 5% 0 ppm/°C 0603
Quantity:
In Stock : 4834
Step5Bar-code shipping tag
06035A200JAT2A\4K
  • Package / Case
    0603
  • Number of Pins
    2
  • Tolerance
    5%
  • Temperature Coefficient
    0 ppm/°C
  • Capacitance
    20pF
  • Voltage - Rated DC
    50V