  • 06033J7R5BBSTR
06033J7R5BBSTR
advertisement
Manufacturer No:
06033J7R5BBSTR
HK JDW NO:
5781-06033J7R5BBSTR
Package:
0603
Datasheet:
06033J7R5BBSTR
Description:
Cap Silicon 7.5pF 25V 0±30ppm/°C 0.1pF SMD 0603 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
06033J7R5BBSTR
  • Package / Case
    0603
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.1pF
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Flat
  • Voltage
    25VDC