  • 06031C332JAT2A\4K
06031C332JAT2A\4K
advertisement
Manufacturer No:
06031C332JAT2A\4K
HK JDW NO:
66-06031C332JAT2A\4K
Package:
0603
Datasheet:
Description:
3.3nF Ceramic Capacitor 5% 0603
Step5Bar-code shipping tag
06031C332JAT2A\4K
  • Package / Case
    0603
  • Number of Pins
    2
  • Tolerance
    5%
  • Capacitance
    3.3nF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Dielectric
    X7R
  • Height
    860μm
  • Length
    1.6mm