  • 06031A300JAT2A\4K
06031A300JAT2A\4K
advertisement
Manufacturer No:
06031A300JAT2A\4K
HK JDW NO:
66-06031A300JAT2A\4K
Package:
0603
Datasheet:
Description:
30pF Ceramic Capacitor 5% 0603
Step5Bar-code shipping tag
06031A300JAT2A\4K
  • Package / Case
    0603
  • Number of Pins
    2
  • Tolerance
    5%
  • Capacitance
    30pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Dielectric
    NP0
  • Height
    860μm
  • Length
    1.6mm