  • 06031A2R2CA12A
06031A2R2CA12A
advertisement
Manufacturer No:
06031A2R2CA12A
HK JDW NO:
66-06031A2R2CA12A
Description:
2.2pF 100V Ceramic Capacitor
Step5Bar-code shipping tag
06031A2R2CA12A
    Select All
  • Factory Lead Time
    12 Weeks
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Voltage - Rated
    100V
  • Capacitance
    2.2pF
  • Voltage - Rated DC
    100V
  • Case Code (Imperial)
    0603
  • Length
    1.6002mm