  • 0502128000-10-V8
0502128000-10-V8
advertisement
Manufacturer No:
0502128000-10-V8
Manufacturer:
Molex
HK JDW NO:
514-0502128000-10-V8
Package:
Datasheet:
0502128000-10-V8
Description:
10" PRE-CRIMP 3048 VI001 VIOLET
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
0502128000-10-V8
    Select All
  • Contact Finish
    Tin
  • Wire Gauge
    28 AWG
  • Contact End
    Socket to Cable (Round)
  • Length
    10.0 254.0mm