  • 0430BL15A0100E
0430BL15A0100E
advertisement
Manufacturer No:
0430BL15A0100E
Manufacturer:
Johanson Technology Inc.
HK JDW NO:
406-0430BL15A0100E
Package:
0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
Datasheet:
0430BL15A0100E
Description:
Signal Conditioning 400-600MHz Balun Ceramic Chip
Step5Bar-code shipping tag
0430BL15A0100E
    Select All
  • Factory Lead Time
    11 Weeks
  • Mount
  • Package / Case
    0805 (2012 Metric), 6 PC Pad
  • Packaging
    Tape & Reel (TR)
  • Published
    2010
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    1 (Unlimited)
  • Termination
    SMD/SMT
  • Max Operating Temperature
    85°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Composition
    Ceramic
  • Frequency
    430MHz
  • Case Code (Metric)
    2012
  • Case Code (Imperial)
  • Impedance
    100Ohm
  • Frequency Range
    400MHz~460MHz
  • Insertion Loss (dB)
    1 dB
  • Insertion Loss (Max)
    1.0dB
  • Return Loss-Min
    9.5dB
  • Impedance - Unbalanced/Balanced
    50 / 100Ohm