  • 0402HPH-R12XGLW
0402HPH-R12XGLW
advertisement
Manufacturer No:
0402HPH-R12XGLW
HK JDW NO:
3194-0402HPH-R12XGLW
Package:
0402
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 6511
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
0402HPH-R12XGLW
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • Inductance
    120 nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • Max DC Current
    310mA
  • Frequency - Self Resonant
    1.25GHz
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.2Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    0.12 µH
  • Height
    660μm
  • Length
    1.12mm
  • Width
    710μm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Lead Free
    Contains Lead
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 10 hours ago)
  • Tolerance
    2%