  • 0402HPH-82NXGLW
0402HPH-82NXGLW
advertisement
Manufacturer No:
0402HPH-82NXGLW
HK JDW NO:
3194-0402HPH-82NXGLW
Package:
0402
Datasheet:
Description:
Quantity:
In Stock : 5165
Share
Qty
Unit Price
Ext Price
Not the price you want? Send RFQ Now and we'll contact you ASAP.
Product Details
Step5Bar-code shipping tag
0402HPH-82NXGLW
  • Lifecycle Status
    ACTIVE (Last Updated: 1 hour ago)
  • Package / Case
    0402
  • Tolerance
    2%
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -40°C
  • HTS Code
  • Packing Method
    TR, PUNCHED PAPER, 7 INCH
  • Inductance
    82 nH
  • Test Frequency
    250MHz
  • Max DC Current
    315mA
  • Frequency - Self Resonant
    1.75GHz
  • Quality Factor-Min (at L-nom)
    52
  • Q Factor
    52
  • DC Resistance (DCR) - Parallel
    1.1Ohm
  • Inductance-Nom (L)
    0.082 µH
  • Height
    660μm
  • Length
    1.12mm