  • 04025J1R4CBSTR
04025J1R4CBSTR
advertisement
Manufacturer No:
04025J1R4CBSTR
HK JDW NO:
5781-04025J1R4CBSTR
Package:
0402
Datasheet:
04025J1R4CBSTR
Description:
Cap Silicon 1.4pF 50V 0±30ppm/°C 0.25pF SMD 0402 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
04025J1R4CBSTR
  • Package / Case
    0402
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.25pF
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Flat
  • Voltage
    50VDC