  • 04023J0R6ZBSTR/500
04023J0R6ZBSTR/500
advertisement
Manufacturer No:
04023J0R6ZBSTR/500
HK JDW NO:
5781-04023J0R6ZBSTR/500
Package:
0402
Description:
Cap Silicon 0.6pF 25V 0±30ppm/°C 0.01pF SMD 0402 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
04023J0R6ZBSTR/500
  • Package / Case
    0402
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.01pF
  • Construction
    Flat
  • Voltage
    25VDC