  • 04023C473MAT2A
04023C473MAT2A
advertisement
Manufacturer No:
04023C473MAT2A
HK JDW NO:
5781-04023C473MAT2A
Package:
Datasheet:
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 0.047uF, 25V, u00b120%, X7R, 0402 (1005 mm), Sn/NiBar, -55u00ba ~ +125u00baC, 7 Reel