  • 04021J1R7PBSTR500
04021J1R7PBSTR500
advertisement
Manufacturer No:
04021J1R7PBSTR500
HK JDW NO:
5781-04021J1R7PBSTR500
Datasheet:
04021J1R7PBSTR500
Description:
Cap Silicon 1.7pF 100V 0±30ppm/°C 0.02pF SMD 0402 125°C Automotive T/R
Step5Bar-code shipping tag
04021J1R7PBSTR500
  • Tolerance
    0.02pF
  • Voltage
    100VDC