  • 0327-010-X5U0-502PLF
0327-010-X5U0-502PLF
advertisement
Manufacturer No:
0327-010-X5U0-502PLF
HK JDW NO:
221-0327-010-X5U0-502PLF
Description:
CAP FEEDTHRU 5000PF 500V AXIAL
Step5Bar-code shipping tag
0327-010-X5U0-502PLF
  • Capacitance
    5000pF
  • Voltage
    500V
  • Current
    20A
  • Thread Size
    5/16
  • Insertion Loss
    30dB @ 100MHz
  • Length
    19.05mm
  • RoHS Status
    RoHS Compliant
  • Operating Temperature
    -55°C~85°C
  • Packaging
    Bulk
  • Published
    2007
  • Size / Dimension
    0.312Diax0.750L 7.92mmx19.05mm
  • Tolerance
    0% +100%
  • Voltage - Rated
    500V