  • 0201ZJ2R2BBSTR500
0201ZJ2R2BBSTR500
advertisement
Manufacturer No:
0201ZJ2R2BBSTR500
HK JDW NO:
5781-0201ZJ2R2BBSTR500
Package:
0201
Datasheet:
0201ZJ2R2BBSTR500
Description:
Cap Silicon 2.2pF 10V 0±30ppm/°C 0.1pF SMD 0201 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
0201ZJ2R2BBSTR500
  • Package / Case
    0201
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.1pF
  • Part Status
    Unconfirmed
  • Construction
    Flat
  • Voltage
    10VDC