  • 02013J2R7CBSTR
02013J2R7CBSTR
advertisement
Manufacturer No:
02013J2R7CBSTR
HK JDW NO:
5781-02013J2R7CBSTR
Package:
0201
Datasheet:
02013J2R7CBSTR
Description:
Cap Silicon 2.7pF 25V 0±30ppm/°C 0.25pF SMD 0201 125°C Automotive T/R
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
02013J2R7CBSTR
  • Package / Case
    0201
  • Number of Terminals
    2
  • Packaging
    Tape and Reel
  • Tolerance
    0.25pF
  • Part Status
    Active
  • Construction
    Flat
  • Voltage
    25VDC