  • 02013D471KAT4A
02013D471KAT4A
advertisement
Manufacturer No:
02013D471KAT4A
HK JDW NO:
5781-02013D471KAT4A
Description:
Capacitor, Ceramic, Chip, General Purpose, 470pF, 25V, u00b110%, X5R, 0201 (0603 mm), Sn/NiBar, -55u00ba ~ +85u00baC, 13 Reel