  • 0.75-5-471BLUE
0.75-5-471BLUE
advertisement
Manufacturer No:
0.75-5-471BLUE
Manufacturer:
3M (TC)
HK JDW NO:
2-0.75-5-471BLUE
Package:
Datasheet:
0.75-5-471BLUE
Description:
0.75-5-471BLUE datasheet pdf and Tape product details from 3M (TC) stock available at Utmel
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
0.75-5-471BLUE
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Factory Lead Time
    3 Weeks
  • Series
    471
  • Part Status
    Active
  • Moisture Sensitivity Level (MSL)
    Not Applicable
  • Shelf Life
    18 Months
  • Storage/Refrigeration Temperature
    60°F~80°F 16°C~27°C
  • Shelf Life Start
    Date of Manufacture
  • Temperature Range
    40°F~170°F 4°C~77°C
  • RoHS Status
    ROHS3 Compliant
Hot Sales in Thermal
3M 3380 4 X 8.625-25
3M 3380 4 X 8.625-25
3M 4926 0.5
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 4926 0.5" X 6"-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 3431 1 X 5-25
3M 200 1.5
3M 200 1.5" X 10.5"-100
3M 200 1.5" X 10.5"-100
3M 431 0.5" X 8"-250
3M 431 0.5" X 8"-250
74653
3M 4462B 0.75
3M 4462B 0.75" X 5"-25
3M 4462B 0.75" X 5"-25