  • ZWD-100PAF-0524/TA
ZWD-100PAF-0524/TA
advertisement
Manufacturer No:
ZWD-100PAF-0524/TA
Manufacturer:
TDK-Lambda
HK JDW NO:
778-ZWD-100PAF-0524/TA
Package:
Description:
AC/DC Power Supply Dual-OUT 5V/24V 5A/4A 100W 13-Pin
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
ZWD-100PAF-0524/TA
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Product Weight (g)
    780
  • Part Status
    Active
  • Type
    Regulated
  • Style
    Enclosed
  • Pin Count
    13
  • Number of Outputs
    2
  • Output Type
    Fixed
  • Line Regulation
    96mV|20mV
  • Load Regulation
    150mV|40mV