  • Z105K310VE3L20
Z105K310VE3L20
advertisement
Manufacturer No:
Z105K310VE3L20
Manufacturer:
JIERONG
HK JDW NO:
17942-Z105K310VE3L20
Description:
1uF ±10% X2 310VAC Radial Leaded Suppression Capacitors ROHS