  • YTS1R0012HBT00
YTS1R0012HBT00
advertisement
Manufacturer No:
YTS1R0012HBT00
Manufacturer:
YIYUAN
HK JDW NO:
17973-YTS1R0012HBT00
Package:
Datasheet:
Description:
NO PCPin 50mA 6mm 1011Ω 100000 12V 250gf@±50gf 6mm -30℃~+85℃ 8mm Black Round Button Straight SPST Plugin Tactile Switches ROHS