  • YK4462303000G
YK4462303000G
advertisement
Manufacturer No:
YK4462303000G
HK JDW NO:
48-YK4462303000G
Description:
Bulk 1 Rows Through Hole, Right Angle Barrier Block Wire Wrap YK446 0.374 9.50mm 3 Wall (Tri) 23 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK4462303000G
  • Mounting Type
    Through Hole, Right Angle
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK446
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    30A
  • Pitch
    0.374 9.50mm