  • YK3051703000G
YK3051703000G
advertisement
Manufacturer No:
YK3051703000G
HK JDW NO:
48-YK3051703000G
Description:
Bulk 1 Rows Chassis, Panel Barrier Block Solder Eyelets YK305 0.300 7.62mm 2 Wall (Dual) 17 Circuits Thermoplastic
Step5Bar-code shipping tag
YK3051703000G
  • Mounting Type
    Chassis, Panel
  • Operating Temperature
    -40°C~115°C
  • Series
    YK305
  • Voltage - Rated
    300V
  • Current Rating (Amps)
    15A
  • Pitch
    0.300 7.62mm