  • Y6071128R9874V9L
Y6071128R9874V9L
advertisement
Manufacturer No:
Y6071128R9874V9L
HK JDW NO:
890-Y6071128R9874V9L
Description:
128.9874Ohms, 0.3W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y6071128R9874V9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.415Lx0.162W 10.54mmx4.11mm
  • Tolerance
    ±0.005%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    128.9874Ohms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Max Power Dissipation
    300mW
  • Height
    11.43mm
  • Height Seated (Max)
    0.450 11.43mm
  • Length
    10.541mm
  • Width
    4.1148mm