  • Y578728K8000B0L
Y578728K8000B0L
advertisement
Manufacturer No:
Y578728K8000B0L
HK JDW NO:
890-Y578728K8000B0L
Description:
28.8kOhms, 0.6W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y578728K8000B0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
    VH
  • Published
    2015
  • Size / Dimension
    0.435Lx0.185W 11.05mmx4.70mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±1ppm/°C
  • Resistance
    28.8kOhms
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Max Power Dissipation
    300mW
  • Height
    10.922mm
  • Height Seated (Max)
    0.430 10.92mm
  • Length
    11.049mm
  • Width
    4.699mm