  • Y5077120R000V0L
Y5077120R000V0L
advertisement
Manufacturer No:
Y5077120R000V0L
HK JDW NO:
890-Y5077120R000V0L
Step5Bar-code shipping tag
Y5077120R000V0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.435Lx0.185W 11.05mmx4.70mm
  • Tolerance
    ±0.005%
    2
  • ECCN Code
    EAR99
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    120Ohm
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Subcategory
    Fixed Resistors
  • Max Power Dissipation
    300mW
  • Resistor Type
    FIXED RESISTOR
  • Reach Compliance Code
    unknown
  • Height
    10.922mm
  • Height Seated (Max)
    0.430 10.92mm