  • Y472812K9064S9L
Y472812K9064S9L
advertisement
Manufacturer No:
Y472812K9064S9L
HK JDW NO:
890-Y472812K9064S9L
Package:
Axial - 4 Leads
Step5Bar-code shipping tag
Y472812K9064S9L
  • Package / Case
    Axial - 4 Leads
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    HZ
  • Size / Dimension
    0.500Diax1.000L 12.70mmx25.40mm
  • Tolerance
    ±0.001%
  • Feature
    Non-Inductive
  • Number of Terminations
    4
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    12.9064kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1.5W
  • Max Power Dissipation
    1.25W
  • Length
    25.4mm