  • Y472530R0000T9L
Y472530R0000T9L
advertisement
Manufacturer No:
Y472530R0000T9L
HK JDW NO:
890-Y472530R0000T9L
Step5Bar-code shipping tag
Y472530R0000T9L
  • Package / Case
    Axial - 4 Leads
  • Supplier Device Package
    Axial
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.375Diax0.625L 9.53mmx15.88mm
  • Tolerance
    ±0.01%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    30Ohms
  • Power (Watts)
    0.75W 3/4W