  • Y2X1104K0300AB1221
Y2X1104K0300AB1221
advertisement
Manufacturer No:
Y2X1104K0300AB1221
Manufacturer:
Hua Jung Components
HK JDW NO:
16481-Y2X1104K0300AB1221
Package:
Description:
Cap Film Suppression Y2/X1 0.1uF 300VAC PP 10% (26 X 9 X 18mm) Radial Plastic Rectangular Can 22.5mm 110°C Bulk
Purchasing and Inquiry
See Relate Datesheet
Step5Bar-code shipping tag
Y2X1104K0300AB1221
  • Packaging
    Bulk
  • Tolerance
    10%
  • Construction
    Plastic Rectangular Can
  • Termination Style
    Radial
  • Dielectric
    PP
  • Voltage
    300VAC