  • Y1758998K000B0L
Y1758998K000B0L
advertisement
Manufacturer No:
Y1758998K000B0L
HK JDW NO:
890-Y1758998K000B0L
Description:
998kOhms, 1.1W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y1758998K000B0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.500Diax1.500L 12.70mmx38.10mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    998kOhms
  • Max Operating Temperature
    125°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Power (Watts)
    1.1W
  • Max Power Dissipation
    1.1W
  • Length
    38.1mm