  • Y16253K65000B23R
Y16253K65000B23R
advertisement
Manufacturer No:
Y16253K65000B23R
HK JDW NO:
890-Y16253K65000B23R
Step5Bar-code shipping tag
Y16253K65000B23R
  • Operating Temperature
    -55°C~150°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.126Lx0.062W 3.20mmx1.57mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Feature
    Non-Inductive
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    3.65kOhms
  • Power (Watts)
    0.3W
  • Height Seated (Max)
    0.025 0.64mm