  • Y1624240R000A23W
Y1624240R000A23W
advertisement
Manufacturer No:
Y1624240R000A23W
Manufacturer:
Vishay Precision Group
HK JDW NO:
4833-Y1624240R000A23W
Step5Bar-code shipping tag
Y1624240R000A23W
  • Tolerance
    0.05%
  • Feature
    Moisture Resistant
  • Temperature Coefficient
    0.2 ppm/°C
  • Resistance
    240Ohm
  • Max Operating Temperature
    150°C
  • Min Operating Temperature
    -55°C
  • Composition
    Metal Foil
  • Power Dissipation-Max
    200mW
  • Height
    635μm
  • Length
    2.032mm
  • Width
    1.27mm