  • Y150839K7000BR0L
Y150839K7000BR0L
advertisement
Manufacturer No:
Y150839K7000BR0L
HK JDW NO:
890-Y150839K7000BR0L
Description:
39.7kOhms, 0.6W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y150839K7000BR0L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.300Lx0.105W 7.62mmx2.67mm
  • Tolerance
    ±0.1%
  • Temperature Coefficient
    ±5ppm/°C
  • Resistance
    39.7kOhms
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Failure Rate
    R (0.01%)
  • Height Seated (Max)
    0.336 8.53mm