  • Y0706470R000F9L
Y0706470R000F9L
advertisement
Manufacturer No:
Y0706470R000F9L
HK JDW NO:
890-Y0706470R000F9L
Description:
470Ohms, 0.4W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y0706470R000F9L
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Size / Dimension
    0.250Lx0.080W 6.35mmx2.03mm
  • Tolerance
    ±1%
  • Temperature Coefficient
    ±0.2ppm/°C
  • Resistance
    470Ohms
  • Power (Watts)
    0.4W
  • Height Seated (Max)
    0.310 7.87mm