  • Y0103522K000V9L
Y0103522K000V9L
advertisement
Manufacturer No:
Y0103522K000V9L
HK JDW NO:
890-Y0103522K000V9L
Package:
Radial
Step5Bar-code shipping tag
Y0103522K000V9L
  • Package / Case
    Radial
  • Operating Temperature
    -55°C~125°C
  • Series
    S
  • Size / Dimension
    1.200Lx0.260W 30.48mmx6.60mm
  • Tolerance
    ±0.005%
  • Feature
    Moisture Resistant, Non-Inductive
  • Temperature Coefficient
    ±2ppm/°C
  • Resistance
    522kOhms
  • Composition
    Metal Foil
  • Power (Watts)
    1W
  • Height Seated (Max)
    0.413 10.49mm