  • Y0089950R000TR23R
Y0089950R000TR23R
advertisement
Manufacturer No:
Y0089950R000TR23R
HK JDW NO:
890-Y0089950R000TR23R
Description:
950Ohms, 0.6W, Metal Foil,
Step5Bar-code shipping tag
Y0089950R000TR23R
  • Type
    Parameter
    Select All
  • Resistance
    950Ohms
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Failure Rate
    R (0.01%)
  • Height Seated (Max)
    0.336 8.53mm
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.300Lx0.105W 7.62mmx2.67mm
  • Tolerance
    ±0.01%