  • Y00891K47000AR23R
Y00891K47000AR23R
advertisement
Manufacturer No:
Y00891K47000AR23R
HK JDW NO:
890-Y00891K47000AR23R
Step5Bar-code shipping tag
Y00891K47000AR23R
  • Operating Temperature
    -55°C~175°C
  • Packaging
    Strip
  • Size / Dimension
    0.300Lx0.105W 7.62mmx2.67mm
  • Tolerance
    ±0.05%
  • Resistance
    1.47kOhms
  • Power (Watts)
    0.6W
  • Failure Rate
    R (0.01%)
  • Height Seated (Max)
    0.336 8.53mm